Dil seçiniz

Taiba Hurma Fabrika – büyük üreticilerinden biri -nin Hurma içinde Saudi Arabia

Size tanıtmak için mutluyuz Hakkımızda, Biz Taiba Hurma Fabrika, büyük üreticilerinden biri -nin Hurma içinde Saudi Arabia. Bizim Hurma ar işlenmiş ve en yüksek kalite standartlarına uygun olarak paketlenir. Bizim Hurma Fabrika olduğunu Bulunan içinde Medina – Endüstriyel Fabrika ile yaratıcı insan Kaynaklar ve Emek, Ambalajlama sürecinde uzmanlaşmış.

Vizyonumuz

En yeni yöntemlere göre ürünlerin sağlanmasında kalite ve münhasırlık ve yaratıcılık dolu yüksek kaliteli, ve Için Yüksek kaliteli ürünlerle yurtiçi ve yurtdışı pazarlar itibaren Suudi hurma ve Piyasadaki payımızı arttırmak için sürekli bir yarış içindeyiz ve her zaman palmiye yetiştiricileri ve üreticilerin önderliğinde kalmak ve üreticileri için hurma.

Mesaj

Tüm ürünlerimizin performansında mükemmellik elde edin ve En yüksek kalite ve yaratıcılık standartlarına uygun olarak müşterilerimizi memnun eder, Ve bir işaret olmak, Doğrudan kalite ile bağlantılı.

Mükemmellik

Piyasada geniş tecrübe varlığı, ve seçilebilir Çiftliklerimiz ve şubelerimiz için uygun Suudi yönetimi

Görevimiz

Taiba Hurma Fabrika Kuruldu Bir misyonu ile yüksek kalitede yerel pazar sağlamak için,Yerel olarak üretilen, Çiftlikten taze hurm -ın Suudi kökenli, ve Suudi Hurma satışlarını uluslararası pazara genişletme vizyonuyla. Yeni binyılın başlangıcında, Taiba Hurma Fabrika Büyüme pazarlarında liderlik pozisyonu yaratma vizyonuna sahiptir.